Współpraca

Grupa Maestro FNB sp. z o.o. od wielu lat  odpowiedzialnie rozwija swoją działalność.

Dostosowując ją do warunków rynkowych i prawnych zawsze realizujemy naszą misję, którą jest pomoc Klientom w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszych ofert finansowania bankowego.

 

Poszukujemy do współpracy:

Specjalistów ds. kredytów hipotecznych (mobilnych lub stacjonarnych)

Oferujemy możliwość współpracy w zakresie pośrednictwa kredytowego na zasadach umowy agencyjnej lub zatrudnienia (w niepełnym wym. czasu pracy).

Oczekujemy od kandydatów:

  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów detalicznych i sprzedaży produktów bankowych,
  • Znajomości zasad finansowania hipotecznego,
  • Znajomości produktów hipotecznych,
  • Wykształcenia co najmniej średniego,
  • Kreatywności i innowacyjności,
  • Samodzielności w działaniu i umiejętności organizowania czasu pracy,
  • Nastawienia na osiąganie postawionych celów
  • Gotowości do pracy w ramach własnej działalności gospodarczej.

Wybranym osobom oferujemy możliwość budowania kariery zawodowej w niezależnej instytucji pośrednictwa finansowego oraz udział w rozwijaniu pozycji firmy w Polsce.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres : biuro@grupamaestro.pl 

Grupa Maestro FNB sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zawarte w przesłanej aplikacji podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703 .

Dane osobowe zawarte w aplikacji będącej odpowiedzią na przedstawioną ofertę współpracy będą przetwarzane jedynie w celu i w czasie rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.