Kredyty refinansowe

Kredyt refinansowy udzielany jest z przeznaczeniem na spłatę zaciągniętego wcześniej kredytu. Kredyt hipoteczny zaciąga się bowiem na wiele lat i w tym czasie może nastąpić wiele zmian, niestety nie tylko pozytywnych.


Jeśli uważasz, że płacisz zbyt wysokie raty kredytu powinieneś pomyśleć nad zmianą banku.

Pomogą Ci w tym Eksperci Finansowi Grupy Maestro.
Kredyt refinansowy bardzo często okazuje się dużo tańszym rozwiązaniem niż dotychczasowy kredyt hipoteczny.

Skąd to wynika?
Dzieje się tak dlatego, ponieważ w różnych okresach banki stosują różne marże na oprocentowaniu kredytu. Jeśli zaciągnąłeś kredyt w okresie, w którym bank  stosował wysoką marżę na oprocentowaniu, to z reguły taka marża będzie stosowana przez cały czas trwania tej umowy.

Możesz obniżyć koszty spłaty takiego kredytu, np. spłacając go wcześniej kredytem refinansowym.
na lepszych warunkach w innym banku.
Jeśli nie chcesz samodzielnie analizować wszystkich ofert bankowych, skorzystaj z pomocy Ekspertów Finansowych Grupy Maestro:

  • przeprowadzimy dokładną analizy kosztów spłaty Twojego kredytu
  • znajdziemy i zaproponujemy korzystniejszy i tańszy kredyt w innym banku


Jeżeli posiadasz jeszcze inne zobowiązania lub potrzebujesz gotówki na dowolne cele przeprowadzimy także analizę finansową Twoich zobowiązań i znajdziemy najkorzystniejszy kredyt refinansowy spełniający Twoje potrzeby finansowe.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab