Pożyczki hipoteczne

Pożyczka hipoteczna to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących środków finansowych na różne, dowolne cele.


Pożyczką hipoteczną można sfinansować zakup samochodu, remont lub wyposażenie mieszkania jak również inwestycje w fundusze lub oszczędzanie na edukację lub posag dla dzieci.


Pożyczka taka zabezpieczona jest hipoteką na nieruchomości. Nieruchomość nie zawsze musi być własnością pożyczkobiorcy. Może ona należeć do innej osoby, która zgodzi się na ustanowienie zabezpieczenia hipotecznego.


Eksperci Finansowi Grupy Maestro pomogą Ci uzyskać pożyczkę hipoteczną:

  • dokonają analizy Twoich potrzeb
  • określą maksymalną kwotę pożyczki, o jaką możesz się ubiegać
  • zaproponują najkorzystniejsze oferty
  • przeprowadzą Cię przez procedury bankowe
  • pomogą złożyć wniosek, podpisać umowę i wypłacić pożyczkę


Pożyczka hipoteczna nie wymaga określenia celu, na jaki chcesz wydać pieniądze. Sam o tym decydujesz i nie musisz się rozliczać przed bankiem.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab