Kredyt na działalnośc firmy

Dla przyszłości przedsiębiorstwa, jego pozycji na rynku i sytuacji finansowej ogromne znaczenie mają podejmowane decyzje co do finansowania inwestycji lub bieżącej działalności. Przedsiębiorcy mają wiele możliwości  wyboru spośród różnych form finansowania działalności gospodarczej.
Eksperci Finansowi Grupy Maestro przeanalizują potrzeby finansowe przedsiębiorcy i przedstawią formy finansowania optymalne dla planowanej inwestycji lub bieżącego funkcjonowania firmy.

Nowa, atrakcyjna oferta!!

Osobom prowadzącym działalność gospodarczą w ramach profesji uznawanej za Zawód Zaufania Publicznego, możemy zaproponować niezwykle uproszczoną, szybką i korzystną formę finansowania:

•    Kredyt na oświadczenie udzielony może być nawet do 150 000 PLN
•    Bez zaświadczeń ZUS/US
•    Bez zabezpieczeń
•    Oprocentowanie od 2,5 %
•    Okres kredytowania do 120 miesięcy
•    Oferta dla rozpoczynających działalność gospodarczą
•    Okres rozpatrywania wniosku wynosi dwa dni robocze (do 100 000 PLN)
•    Dowolna forma rozliczania się z Urzędem Skarbowym
•    Minimalne formalności: Wniosek, dowód osobisty, dokumenty rejestrowe firmy, dodatkowy dokument w zależności od profilu zawodowego

Profile zawodowe obsługiwane w ramach tej oferty:
Lekarz, Stomatolog, Weterynarz, Notariusz, Adwokat, Komornik, Radca Prawny , Architekt, Rzeczoznawca Majątkowy, Psycholog, Protetyk Stomatologiczny, NZOZ, Doradca Podatkowy, Biegły Rewident i Geodeta.

Ponadto, poza specjalną ofertą dla Klientów wykonujących Zawody Zaufania Publicznego, możemy Państwu zaproponować szereg innych rozwiązań finansowych, związanych zarówno z działalnością gospodarczą, jak i z Państwa osobistymi potrzebami finansowymi.

Zobacz także
Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab