Leasing

Leasing to wygodny sposób na finansowanie inwestycji w firmie.


Jest jedną  z prostszych form finansowania pozwalającą na szybki rozwój przedsiębiorstw. Finansowanie inwestycji za pomocą leasingu daje wiele korzyści podatkowych, księgowych, nie pomniejsza zdolności kredytowej firmy - za to pozwala uzyskać efekt dźwigni finansowej.


Poprzez leasing można pozyskać środki trwałe sprawnie, przy pomocy uproszczonych procedur, bez zaangażowania całego własnego kapitału.


Leasing wykorzystywany jest dla finansowania zakupu:

  • środków transportu ( samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów, samochodów specjalnych, przyczep, naczep i in.)
  • środków trwałych ( maszyn i urządzeń nowych i używanych)
  • nieruchomości ( budynki, lokale użytkowe, hale produkcyjne, magazyny itp.)
  • wyposażenia biurowego i sprzętu IT.

Ekspeci Finansowi Grupy Maestro dokonają analizy potrzeb przedsiębiorcy, sytuacji finansowej
i struktury majątkowej firmy i przedstawią optymalną ofertę leasingu, tak aby taki instrument finansowy jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom przedsiębiorcy.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab