O firmie

Grupa Maestro Finanse Nieruchomości Biznes (d. Doradcy Finansowi) Sp. z o.o. jest firmą pośredniczącą w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Firma działa zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz.U. z dnia 21.04.2017, poz. 819)

Firmę tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży finansowej – bankowości  i ubezpieczeniach. Działamy od sierpnia 2009 roku.

 

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży produktów  finansowych oraz ścisła współpraca z partnerami biznesowymi zrodziły pomysł powołania własnej, nowej marki w dziedzinie pośrednictwa finansowego

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów z zachowaniem najwyższych standardów pracy opartych na zasadzie uczciwości i rzetelności. Zgodnie z potrzebami rynku i klientów świadczymy usługi pośrednictwa przez zespół skupiający doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi chcących z pasją  dzielić się swoją wiedzą  i umiejętnościami. Gwarancją rzetelności i profesjonalizmu jest także znajomość procedur i ofert bankowych oraz niezależność. Firma nie jest bowiem powiązana kapitałowo z żadną instytucją finansową, nie mamy także własnych produktów. Znajdujemy dla Klientów  zawsze optymalne rozwiązania spośród dostępnych na rynku ofert.

Zapewniamy Klientom dostęp do najlepszych ofert i wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem wszystkie formalności związane z przygotowaniem oferty i złożeniem wniosku o kredyt..

 

Eksperci i Specjaliści Grupy Maestro za cel nadrzędny stawiają sobie zaproponowanie najkorzystniejszych dla Klientów rozwiązań finansowych po dokonaniu rzetelnych analiz potrzeb i możliwości Klientów, a także ich planów na przyszłość.  Wiąże się z tym bezpośrednio zapewnienie każdemu Klientowi obsługi serwisowej w zakresie przygotowania i wyboru oferty oraz przeprowadzenie Klienta przez całą procedurę uzyskania kredytu.  

 

Firma działa na obszarze całej południowej Polski. Mamy biura w Legnicy,  Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Częstochowie. Współpracujemy także z partnerami w Świdnicy i Krapkowicach.

Oferujemy produkty finansowe 20 banków i instytucji finansowych.

 

Nasze biura

 

Grupa Maestro Finanse Nieruchomości Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS 0000338299. Kapitał zakładowy i wpłacony: 50 000 zł,
REGON: 241271703, NIP 6342726418

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab