O firmie

Grupa Maestro Finanse Nieruchomości Biznes (d. Doradcy Finansowi) Sp. z o.o. jest firmą pośredniczącą w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Firma działa zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz.U. z dnia 21.04.2017, poz. 819)

Firmę tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży finansowej – bankowości  i ubezpieczeniach. Działamy od sierpnia 2009 roku.

 

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży produktów  finansowych oraz ścisła współpraca z partnerami biznesowymi zrodziły pomysł powołania własnej, nowej marki w dziedzinie pośrednictwa finansowego

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów z zachowaniem najwyższych standardów pracy opartych na zasadzie uczciwości i rzetelności. Zgodnie z potrzebami rynku i klientów świadczymy usługi pośrednictwa przez zespół skupiający doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi chcących z pasją  dzielić się swoją wiedzą  i umiejętnościami. Gwarancją rzetelności i profesjonalizmu jest także znajomość procedur i ofert bankowych oraz niezależność. Firma nie jest bowiem powiązana kapitałowo z żadną instytucją finansową, nie mamy także własnych produktów. Znajdujemy dla Klientów  zawsze optymalne rozwiązania spośród dostępnych na rynku ofert.

Zapewniamy Klientom dostęp do najlepszych ofert i wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem wszystkie formalności związane z przygotowaniem oferty i złożeniem wniosku o kredyt..

 

Eksperci i Specjaliści Grupy Maestro za cel nadrzędny stawiają sobie zaproponowanie najkorzystniejszych dla Klientów rozwiązań finansowych po dokonaniu rzetelnych analiz potrzeb i możliwości Klientów, a także ich planów na przyszłość.  Wiąże się z tym bezpośrednio zapewnienie każdemu Klientowi obsługi serwisowej w zakresie przygotowania i wyboru oferty oraz przeprowadzenie Klienta przez całą procedurę uzyskania kredytu.  

 

Firma działa na obszarze całej południowej Polski. Mamy biura w Legnicy,  Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Częstochowie. Współpracujemy także z partnerami w Świdnicy i Krapkowicach.

Oferujemy produkty finansowe 20 banków i instytucji finansowych.

 

Nasze biura

 

Grupa Maestro Finanse Nieruchomości Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS 0000338299. Kapitał zakładowy i wpłacony: 50 000 zł,
REGON: 241271703, NIP 6342726418

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab