Kredyty na zakup maszyn i urządzeń

Kredyt inwestycyjny jest stosunkowo wygodną formą szybkiego pozyskania dużych środków na złożone inwestycje. Przeznaczony na finansowanie inwestycji w przedsiębiorstwach. Kredyt inwestycyjny można przeznaczyć na finansowanie przedsięwzięć, których celem jest powiększanie wartości majątku trwałego. Pozwala na inwestowanie w rozwój firmy bez konieczności zamrażania jej środków własnych. Przedmiotem finansowania może być:

  • zakup lub modernizacja maszyn i urządzeń
  • zakup lub budowa linii produkcyjnej
  • zakup lub budowa hali produkcyjnej
  • zakup środków trwałych

Bank ocenia przedstawiany przez przedsiębiorcę biznes plan kredytowanej inwestycji. Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie, okres kredytowania wynosi od 5 do 25 lat. Spłata kredytu następuje w transzach lub jednorazowo.


Specjalna oferta obejmuje kredyty inwestycyjne dla rolników indywidualnych, jak i przedsiębiorców prowadzących rolniczą działalność gospodarczą.
Przeznaczony jest na sfinansowanie zakupu ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz innych maszyn rolniczych i urządzeń do produkcji rolnej.

Kredyt może być udzielony w wysokości nawet do 100% ceny netto maszyny rolniczej.Istnieje możliwość wyboru sposobu spłat rat - najdogodniejsze dla Klienta.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab