Kredyty na zakup maszyn i urządzeń

Kredyt inwestycyjny jest stosunkowo wygodną formą szybkiego pozyskania dużych środków na złożone inwestycje. Przeznaczony na finansowanie inwestycji w przedsiębiorstwach. Kredyt inwestycyjny można przeznaczyć na finansowanie przedsięwzięć, których celem jest powiększanie wartości majątku trwałego. Pozwala na inwestowanie w rozwój firmy bez konieczności zamrażania jej środków własnych. Przedmiotem finansowania może być:

  • zakup lub modernizacja maszyn i urządzeń
  • zakup lub budowa linii produkcyjnej
  • zakup lub budowa hali produkcyjnej
  • zakup środków trwałych

Bank ocenia przedstawiany przez przedsiębiorcę biznes plan kredytowanej inwestycji. Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie, okres kredytowania wynosi od 5 do 25 lat. Spłata kredytu następuje w transzach lub jednorazowo.


Specjalna oferta obejmuje kredyty inwestycyjne dla rolników indywidualnych, jak i przedsiębiorców prowadzących rolniczą działalność gospodarczą.
Przeznaczony jest na sfinansowanie zakupu ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz innych maszyn rolniczych i urządzeń do produkcji rolnej.

Kredyt może być udzielony w wysokości nawet do 100% ceny netto maszyny rolniczej.Istnieje możliwość wyboru sposobu spłat rat - najdogodniejsze dla Klienta.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab