Oferta

Eksperci Finansowi Grupy Maestro oferują pomoc w zrealizowaniu celów finansowych Klientów.
Dokonamy fachowej i bezstronnej weryfikacji dostępnych ofert finansowych i wskażemy produkty najbardziej dopasowane do oczekiwań i możliwości naszych Klientów.
Poinformujemy nie tylko o dostępności jakiegoś produktu kredytowego, inwestycyjnego lub ubezpieczenia, ale wyjaśnimy także, jakie rozwiązanie będzie dla Klienta najbardziej korzystne i jakie są jeszcze inne możliwości finansowania.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • przeprowadzenie dokładnej analizy potrzeb finansowych, ubezpieczeniowych lub inwestycyjnych
  • zbadanie zdolności kredytowej lub możliwości finansowych w przypadku inwestycji lub ubezpieczeń
  • przedstawienie najkorzystniejszych ofert produktów finansowych
  • wypełnienie z Klientami wniosków o wybrane produkty finansowe
  • sprawdzenie kompletności dokumentów niezbędnych do uzyskania wybranych produktów
  • w przypadku kredytu - nadzorowanie procesu analizy wniosku kredytowego
  • wyjaśnienie zapisów umów i polis, wskazanie zapisów ważnych dla bezpieczeństwa finansowego Klientów

ikony.jpg (../download/text_images)

Eksperci Finansowi Grupy Maestro zajmują się  kompleksową obsługą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań finansowych uwalniając tym samym naszych Klientów od konieczności poszukiwania i odwiedzania instytucjach finansowych, porównywania ich ofert oraz w konsekwencji od wertowania i porównywania umów i warunków kilku lub kilkunastu instytucji finansowych. 

Eksperci Grupy Maestro świadczą usługi za wynagrodzeniem otrzymywanym z banków i instytucji finansowych, a o wysokości wynagrodzenia Klienci są informowani zgodnie z wymogami określonymi przez ustawodawcę.

Wyślij zgłoszenie, a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę     Nie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje zadane nam pytania (kontakt telefoniczny i/lub e-mail).

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Grupa Maestro Finanase Nieruchomości Biznes Sp. z.o.o. z siedzibą przy ulicy: T. Kościuszki 16-16A, 40-049 Katowice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000338299, NIP: 6342726418, REGON: 241271703
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do usunięcia danych, prawo do odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do ich poprawiania.

Infolinia: 801 024 025
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018 grupa Maestro
biuro kreatywne monolab