O firmie

Grupa Maestro Finanse Nieruchomości Biznes (Grupa Maestro FNB - d. Doradcy Finansowi) Sp. z o.o. jest firmą pośredniczącą w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Firma działa zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz.U. z dnia 21.04.2017, poz. 819)

Firmę tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży finansowej – bankowości i ubezpieczeniach. Działamy od sierpnia 2009 roku.

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz ścisła współpraca z partnerami biznesowymi zrodziły pomysł powołania własnej, nowej marki w dziedzinie pośrednictwa finansowego

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów z zachowaniem najwyższych standardów pracy opartych na zasadzie uczciwości i rzetelności. Zgodnie z potrzebami rynku i klientów świadczymy usługi pośrednictwa przez zespół skupiający doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi chcących z pasją dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. 

Gwarancją rzetelności i profesjonalizmu jest także znajomość procedur i ofert bankowych oraz niezależność. Firma nie jest bowiem powiązana kapitałowo z żadną instytucją finansową, nie mamy także własnych produktów. Znajdujemy dla Klientów zawsze optymalne rozwiązania spośród dostępnych na rynku ofert.

Zapewniamy Klientom dostęp do najlepszych ofert i wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem wszystkie formalności związane z przygotowaniem oferty i złożeniem wniosku o kredyt.

Eksperci  Grupy Maestro FNB za cel nadrzędny stawiają sobie zaproponowanie najkorzystniejszych dla Klientów rozwiązań finansowych po dokonaniu rzetelnych analiz potrzeb i możliwości Klientów, a także ich planów na przyszłość. Wiąże się z tym bezpośrednio zapewnienie każdemu Klientowi obsługi w zakresie przygotowania i wyboru oferty oraz przeprowadzenie Klienta przez całą procedurę uzyskania kredytu.

Od 2017 roku Grupa Maestro FNB działa zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Oznacza to, że zostaliśmy zweryfikowani przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i podlegamy kontroli i stałej ocenie naszej działalności. Podobnie zostali zweryfikowani wszyscy współpracujący z nami Agenci. Potwierdzają to wpisy w rejestrach prowadzonych przez KNF: nr RPH000034 oraz RPK001185 - odpowiednio dla pośrednictwa kredytów hipotecznych i kredytów konsumenckich. 

Rejestry dostępne sa pod adresem: www.knf.gov.pl